April 2020
Zaterdag 4 april

pupillen wedstrijd klassiek Scheldesport

Zaterdag 18 april

1e competitiedag CD junioren

Zondag 19 april

1e competitiedag AB junioren

Vrijdag 24 april

Avond Baanwedstrijd Scheldesport

Zondag 26 april

1e competitiedag senioren

Maandag 27 april
Mei 2020
Zaterdag 2 mei
Zondag 3 mei

2e competitiedag AB junioren

Vrijdag 8 mei
Zaterdag 9 mei

2e competitiedag CD junioren

Pupillen baanwedstrijd Dynamica

Vrijdag 15 mei

Avondbaanwedstrijd AV '56

Zaterdag 16 mei

Athletics Champs De Wielingen

Baanwedstrijd junioren / senioren / masters De Wielingen

Zondag 17 mei

1e competitiedag masters

Donderdag 21 mei

Avond Baanwedstrijd Scheldesport

2e competitiedag masters

Vrijdag 22 mei

ZK meerkamp Delta Sport

Zaterdag 23 mei

Athletics Champs av Flakkee

ZK meerkamp Delta Sport

Zondag 24 mei

2e competitiedag senioren

Vrijdag 29 mei
Zaterdag 30 mei

VB wedstrijd Scheldesport

Juni 2020
Maandag 1 juni

Pinksterwedstrijden RKHAV

Zaterdag 6 juni

VB wedstrijd Scheldesport

Pupillen baanwedstrijd AV'56

Zondag 7 juni

3e competitiedag AB junioren

Zaterdag 13 juni

3e competitiedag CD junioren

Zaterdag 20 juni

VZA Regio ontmoeting

Vrijdag 26 juni

Avond Baanwedstrijd Dynamica

Zaterdag 27 juni

ZK CD en hoger RKHAV

Juli 2020
Zaterdag 4 juli

Pupillen baanwedstrijd Delta Sport

Baanwedstrijd junioren / senioren / masters Delta Sport

Zondag 5 juli

3e competitiedag senioren

Dinsdag 7 juli
Dinsdag 14 juli
Dinsdag 21 juli
Dinsdag 28 juli
Augustus 2020
Dinsdag 4 augustus
Vrijdag 7 augustus
Zaterdag 8 augustus
Vrijdag 14 augustus

Avond Baanwedstrijd AV '56

Vrijdag 21 augustus
Zaterdag 22 augustus
Zondag 23 augustus
Woensdag 26 augustus
Vrijdag 28 augustus

Avond Baanwedstrijd Scheldesport

September 2020
Zaterdag 5 september

Athletics Champs RKHAV

Baanwedstrijd junioren / senioren / masters RKHAV

Vrijdag 11 september
Zondag 13 september

finale senioren competitie

Vrijdag 18 september
Zaterdag 19 september

finale CD competitie

Athletics Champs Dynamica

Zondag 20 september

finale masters competitie

Zaterdag 26 september

Clubkampioenschappen Delta Sport

Clubkampioenschappen Dynamica, RKHAV, AV'56,, Scheldesport

Oktober 2020
Vrijdag 2 oktober
Zaterdag 3 oktober
Zaterdag 10 oktober
Zaterdag 17 oktober
Zaterdag 24 oktober
Zondag 25 oktober
November 2020
Zaterdag 7 november
Zondag 8 november
Zaterdag 28 november
Zondag 29 november
December 2020
Zaterdag 12 december

Winterwerp 3 kamp Scheldesport

Zaterdag 19 december
Maandag 21 december
Zaterdag 26 december
Donderdag 31 december