Lopers voor lopers!

AV Delta sport organiseert 6 weg- en crosswedstrijden per jaar. Om deze wedstijden goed te laten verlopen, hebben we behoorlijk wat vrijwilligers nodig. Wij van de WOC rekenen op jullie hulp, want zonder jullie hulp kunnen we als vereniging geen wedstrijden organiseren.    juco-weg@avdeltasport.nl vrijwilligersdeltasport@gmail.com

Regels:

  • Ruilen onderling mag, dit wel graag tijdig door geven.
  • Familie of vrienden je taak in laten vullen mag, dit wel tijdig door geven.
  • Ten allen tijden laten weten als je niet kan en er ook geen vervanger komt.

Rooster voor wegwedstrijdassistentie door regelmatige deelnemers aan AVDS wedstrijden.

     
Delta Cross 12-01-2019 Pannekoekenmolen 09-03-2019 Bombokaal 24-07-2019
Aad Kattemolle   Harry Boot
Ane van de Velde Lucien de Boer Rinie van Dijke
Arjan Beije Jaap Flikweert Marcel Engel
Gerdien Verboom Janine Heijboer Theo Engel
Magda Mol Marianne de Jonge Conny Huibregtse
Vivi Ooink Jacqueline Kafoe Robert Kraaijenbrink
Michel van den Bos Angela Kallewaard Peter Vader
Patrick Giljam Inge Kooijmans Rini Verwijs
Rob van de Beijl Jolanda van der Laan Digna de Boer
Roy Klop Laura Schreutelkamp   
Serge Wijers    
Steef Berrevoets    
Sylvia Duinhouwer    
Mieke van de Bos    
Cees Duinhouwer    
Kees Reinhoud  Pietjan en Mattie Landegent vragen Pannenkoeken  
     
     
     
1/2 Marathon 24-08-19 Mosselloop 09-11-2019 secretariaat    via de app
Birgit van Bockxmeer allen opbouw Birgit van Bockxmeer  Joke van de Kasteele
Jan Geluk Marianne de Jonge Joke de Koster 
Sebastiaan Heijkoop  Henry van Klinken  Ineke van Poppel
Martin Kempe Bram Kotvis Marleen van Sighem 
Susan Kloet Martin Loeve Krista Voorham 
Leon de Munnik Jaap Polderman min of meer "vaste" krachten 
Gert-Jan van de Sluis Toos Polderman Wel altijd vragen !    
Marjanne van de Sluis John Ravia  Cees Duinhouwer
Ilse Verwijs Bart Verkaart  Co de Feijter, op- en afbouw, loopt mee. 
Robert Verwijs  Lianne Wijsman Bart Hoogenboom  P 
Els van Zwieten   Cor Kloet
Jules & Petra van den Doel   Herman Kreeft 
   WOC Riet Kreeft 
 Wedstrijdleider Wim Schot  voorzitter Bernard van Meer Mattie Landegent 
 Speaker Matthieu Warrens  secretaris Jolanda Schot PietJan Landegent
  EHBO Jan Kleppe  juco Sylvia Glerum  Kees Reinhoud
 fotograaf Kees Bin / Herman Bin  prijzen Ilonka de Vlaam Arwin Schot
   parcours  Henk Kortlever / Johan  Serge Schot
   webmaster Henny de Jonge  Sytze Stins