De zwaarste 10 van Zeeland

Tussen de stormen Ciara en Dennis hebben wij mooi even onze Zwaarste 10 van Zeeland kunnen organiseren.
Met 227 finishers was het weer een geslaagde wedstrijd met allemaal blije gezichten, zowel van de lopers als van de organisatie.

Er was zelfs een team van 15 lopers uit Rotterdam. Hun trainster Carla had als ‘verrassing’  onze wedstrijd gekozen voor hun trainingsweekend.
Van deze 15 lopers stonden er 3 op t schavot, dus dat is nog eens leuk met een beker naar huis in je weekendje uit.

 

Dames 6,5km

1 Anouk Andeweg van Spiridon in een tijd van 38.10, Anouk komt ieder jaar met haar ouders deelnemen aan de Zwaarste 10, leuk dat je haar ziet groeien en nu op het schavot stond.
2 Jeannette Teunis uit Serooskerke met een tijd van 40.06, Jeannette was helaas al weg met de prijsuitreiking zodat ze haar prijs niet in ontvangst heeft kunnen nemen.
3 Madeleine Rommers  uit Middelburg met een tijd van 40.40

Heren 6,5km

1 Johan van de Woestijne uit Zoutelande met een tijd van 28.18
2 Jasper Zuidhof van AV 56 met een tijd van 28.24
3 Jaco Kleinjan uit Goes met een tijd van 30.23

Dames 10 km

1 Monica Sanderse van Dynamica met een tijd van 42.51
2 Kristy Timmers uit Rotterdam met een tijd van 43.37
3 Amber Bongertman uit Roosendaal met een tijd van 46.56

Heren 10 km

1 Erwin Harmes uit Middelburg met een tijd van 36.03
2 Marco van Etten uit Rotterdam met een tijd van 36.23
3 Niels Baljet uit Rotterdam met een tijd van 36.40

Hieronder een overzicht van alle Delta Sporters die in actie zijn gekomen.

M10, 10 KILOMETER    
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
21 Krispijn de Jonge Delta Sport 42:53
25 Michel van den Bos Delta Sport 43:54
37 Steef Berrevoets Delta Sport 46:38
41 Patrick giljam Delta Sport 47:26
43 Rini Verwijs Delta Sport 47:56
49 Piet van Mourik Delta Sport 48:40
69 Erwin Lems Delta Sport 51:15
70 Marcel Engel Delta Sport 51:22
71 Cor Kloet Delta Sport 51:33
74 Bram Kotvis Delta Sport 51:57
91 Erwin Schell Delta Sport 54:03
94 Theo Engel Delta Sport 54:27
103 Co de Feijter Delta Sport 55:41
107 Richard de Vlaam Delta Sport 56:06
108 Ludolf Reijntjes Delta Sport 56:08
117 Leon de Munnik Delta Sport 57:45
120 Henry van Klinken Delta Sport 58:01
121 Gertjan van de Sluis Delta Sport 58:17
125 Jules van den Doel Delta Sport 59:23
127 Van den Bosch Delta Sport 1:00:06
134 Ruben Colijn Delta Sport 1:01:53
136 Martin Loeve Delta Sport 1:02:14
139 Adrie van bavel Delta Sport 1:04:12

 

V10, 10 KILOMETER    
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
4 Emma van Mourik Delta Sport 48:45
12 Marjanne van de Sluis Delta Sport 57:10
18 Ilonka de Vlaam-Klink Delta Sport 1:00:08
21 Ciska Rob-Butter Delta Sport 1:00:56
24 Sylvia Glerum-witkam Delta Sport 1:02:16
32 Jeanine Colijn Delta Sport 1:06:12
40 Krista Voorham Delta Sport 1:12:28

 

V6, 6.5 KILOMETER    
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
10 Mara verhulst Delta Sport 49:01
16 Bettina Berrevoets Delta Sport 51:28
Nieuws overzicht