Zeeuws Kampioenschap op de baan

In Oostburg bij av De Wielingen was vandaag het Zeeuws Kampioenschap voor junioren, senioren en masters.

De Delta Sporters kwamen met heel veel eremetaal terug naar Zierikzee.

Jolanda, 3 x goud en ZK met 3  x een p.r.  100 m, 400 m en verspringen. Ruben 3 x goud, 100 m, 400 m, verspringen, Ronald 2 x goud en 1 x brons. Aron 1 x goud, Jesse 1 x brons. Eveline 2 x goud, Ruchama 1 x goud en 2 x zilver en 1 x brons. Fleur 2 x zilver, Ilse 1 x brons.                                          

Prijzen

Ruben Heijnen
  • Jongens Junior A - 100m - 11,91
Ruben Heijnen
  • Jongens Junior A - 400m - 58,92
Ruben Heijnen
  • Jongens Junior A - Ver - 5,61
Aron Schott
  • Jongens Junior B - 100m - 12,07
Jesse Wernsing
  • Jongens Junior B - 1500m - 6:04,40
Ronald Rasenberg
  • Masters Mannen - 100m - 13,94
Ronald Rasenberg
  • Masters Mannen - Discus - 26,75
Ronald Rasenberg
  • Masters Mannen - Kogel - 8,85
Eveline de Waard
  • Meisjes Junior A - 100m - 13,40
Eveline de Waard
  • Meisjes Junior A - 400m - 1:02,99
Ruchama Houtzager
  • Meisjes Junior C - 80m - 10,93
Ruchama Houtzager
  • Meisjes Junior C - 80m_f - 10,91
Ruchama Houtzager
  • Meisjes Junior C - 600m - 1:48,02
Fleur Leenheer
  • Meisjes Junior C - 600m - 1:49,28
Ruchama Houtzager
  • Meisjes Junior C - Kogel - 8,60
Fleur Leenheer
  • Meisjes Junior C - Ver - 4,47
Ilse Goudswaard
  • Meisjes Junior C - Ver - 4,34
Jolanda 't Jong
  • Senioren vrouwen - 100m - 13,91
Maud van Liere
  • Senioren vrouwen - 100m - 14,54
Jolanda 't Jong
  • Senioren vrouwen - 400m - 1:05,34
Maud van Liere
  • Senioren vrouwen - 400m - 1:13,28
Maud van Liere
  • Senioren vrouwen - Kogel - 8,71
Jolanda 't Jong
  • Senioren vrouwen - Ver - 4,16

Hoogtepunten

Ruchama Houtzager MJC 80m
  • 10,93
Aron Schott JJB 100m
  • 12,07
Ronald Rasenberg M50 Discus
  • 26,75
Fleur Leenheer MJC Ver
  • 4,47
Fleur Leenheer MJC 600m
  • 1:49,28
Ruchama Houtzager MJC 600m
  • 1:48,02
Ronald Rasenberg M50 Kogel
  • 8,85
Fleur Leenheer MJC 80m
  • 11,22
Carel Schott M50 100m
  • 14,46
Ronald Rasenberg M50 100m
  • 13,94
 

Jongens Junior A - 100 meter

 
# Naam 100m   OBP
1 Ruben Heijnen 11,91 -1.6 m/s ---


Jongens Junior A - 400 meter

 
# Naam 400m OBP
1 Ruben Heijnen 58,92 ---


Jongens Junior A - Verspringen

 
# Naam Ver   OBP
1 Ruben Heijnen 5,61 m/s ---


Jongens Junior B - 100 meter

 
# Naam 100m   Q OBP
1 Aron Schott 12,07 -2.0 m/s - ---


Jongens Junior B - 400 meter

 
# Naam 400m OBP
6 Jesse Wernsing 1:07,34 ---


Jongens Junior B - 1500 meter

 
# Naam 1500m OBP
3 Jesse Wernsing 6:04,40 ---


Masters Mannen - 100 meter

 
# Naam Categorie 100m   Q OBP
3 Ronald Rasenberg Masters Mannen 50+ 13,94 m/s - 13,30
6 Carel Schott Masters Mannen 50+ 14,46 m/s - 13,96


Masters Mannen - Discuswerpen 1,5 kilogram

 
# Naam Categorie Discus OBP Punten totaal
1 Ronald Rasenberg Masters Mannen 50+ 26,75 --- 3


Masters Mannen - Kogelstoten 6 kilogram

 
# Naam Categorie Kogel OBP Punten totaal
1 Ronald Rasenberg Masters Mannen 50+ 8,85 --- 3


Meisjes Junior A - 100 meter

 
# Naam 100m   OBP
1 Eveline de Waard 13,40 -2.6 m/s 13,08


Meisjes Junior A - 400 meter

 
# Naam 400m OBP
1 Eveline de Waard 1:02,99 ---


Meisjes Junior C - 80 meter

 
# Naam 80m   Q OBP
2 Ruchama Houtzager 10,93 -1.1 m/s Q 10,77
4 Fleur Leenheer 11,22 -1.1 m/s q 11,06
8 Ilse Goudswaard 11,76 -0.9 m/s - 12,08


Meisjes Junior C - 80 meter finale

 
# Naam 80m_f   OBP
2 Ruchama Houtzager 10,91 -1.5 m/s 10,93
4 Fleur Leenheer 11,40 -1.5 m/s 11,22


Meisjes Junior C - 600 meter

 
# Naam 600m OBP
1 Ruchama Houtzager 1:48,02 1:49,51
2 Fleur Leenheer 1:49,28 1:50,99
6 Ilse Goudswaard 1:55,86 ---


Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

 
# Naam Kogel OBP
3 Ruchama Houtzager 8,60 ---


Meisjes Junior C - Verspringen

 
# Naam Ver   OBP
2 Fleur Leenheer 4,47 m/s ---
3 Ilse Goudswaard 4,34 m/s ---
5 Ruchama Houtzager 4,15 m/s ---


Meisjes Junior D - 60 meter

 
# Naam 60m   Q OBP
  Guusje Beije DNF   - 9,70


Meisjes Junior D - 600 meter

 
# Naam 600m OBP
4 Guusje Beije 2:00,13 ---


Senioren vrouwen - 100 meter

 
# Naam 100m   OBP
1 Jolanda 't Jong 13,91 -2.6 m/s 14,07
2 Maud van Liere 14,54 -2.6 m/s 14,71


Senioren vrouwen - 400 meter

 
# Naam 400m OBP
1 Jolanda 't Jong 1:05,34 ---
2 Maud van Liere 1:13,28 ---


Senioren vrouwen - Discuswerpen 1 kilogram

 
# Naam Discus OBP
4 Jolanda 't Jong 22,30 ---


Senioren vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

 
# Naam Kogel OBP
3 Maud van Liere 8,71 ---


Senioren vrouwen - Verspringen

 
# Naam Ver   OBP
1 Jolanda 't Jong 4,16 +2.3 m/s ---


 
Nieuws overzicht