Avond baanwedstrijd in Goes

Mooie prestaties van de Delta Sport atleten bij de avondbaanwedstrijd van AV '56 in Goes.

Fleur verbeterde haar p.r. bij het speerwerpen met 41 cm. Ruchama en Ilse liepen voor het eerst een 2000 m op de baan,, 5 ronden de krachten verdelen, ze deden het super, ze kwamen meteen op 1 en 2 binnen bij de bestenlijst.  Zo kreeg Anouk voor het eerst de 80 m in een wedstrijd, bij het kogelstoten een p.r. 36 cm verder dan ooit.

Eveline vloog gewoon over de baan bij de 150 m en de 300 m, beiden vette p.r.'s. Nadine zat bij de werponderdelen ondanks een fikse trainingsachterstand goed in de buurt van haar p.r. ook Jolanda toonde vormbehoud door in de buurt van haar p.r. te presteren.

Rick sprong 11 cm verder dan zijn p.r. en de kogel ging zelfs 17 cm voorbij zijn p.r. Super gedaan! Jesse liep voor het eerst 300 m en 2000 m op de baan, de 2000 is een afstand die niet vaak voorkomt zo komt Jesse bij de bestenlijst op 1 binnen.

Joël liep 3 sec van zijn p.r. af op de 150 m en wierp de speer bijna 5 meter verder dan zijn p.r. 

Ronald wierp de 1,5 kg discus over 27.63.

Een mooie avondbaanwedstrijd met prima resultaten voor de Delta Sporters.

Meisjes C

Naam Prestatie  
80 m
1 Ruchama Houtzager  11.03 sec -0.4
3 Fleur Leenheer  11.49 sec -0.4
6 Ilse Goudswaard  12.07 sec -0.3
9 Anouk Leenheer  13.03 sec -0.4
2000 m
1 Ruchama Houtzager 7.33.84 min  
2 Ilse Goudswaard 7.37.24 min  
verspringen
1 Ruchama Houtzager 4.61 m  
4 Fleur Leenheer 4.06 m  
kogel (3kg)
3 Ruchama Houtzager 8.73 m  
5 Anouk Leenheer 6.20 m  
speer (500g)
4 Anouk Leenheer 15.78 m  
5 Fleur Leenheer 14.11 m  

Meisjes A

Naam Prestatie  
150 m
1 Eveline de Waard  19.91 sec -0.2
300 m
1 Eveline de Waard  44.60 sec  
verspringen
1 Eveline de Waard 4.38 m  

Vrouwen

Naam Prestatie  
discus (1kg)
3 Nadine de Rijke 22.84 m  
speer (600g)
1 Jolanda 't Jong 25.87 m  
2 Nadine de Rijke 19.23 m  

Jongens C

Naam Prestatie  
verspringen
6 Rick van Doorn 3.85 m  
kogel (4kg)
5 Rick van Doorn 5.73 m  

Jongens B

Naam Prestatie  
300 m
4 Jesse Wernsing  46.75 sec  
2000 m
1 Jesse Wernsing 8.05.42 min  

Mannen

Naam Prestatie  
150 m
1 Joël Hillebrand  18.98 sec -0.6
300 m
1 Joël Hillebrand  41.24 sec  
verspringen
1 Joël Hillebrand 5.34 m  
speer (800g)
2 Joël Hillebrand 31.14 m  

Mannen 50

Naam Prestatie  
discus (2kg)
2 Ronald Rasenberg 27.63 m  
speer (800g)
1 Ronald Rasenberg 37.55 m  

 

 
Nieuws overzicht